تبلیغات
ایران تسنیم - هند یک بار دیگر استعمار می شود!

ایران تسنیم
 
کد آهنگ

قالب بلاگفا

"این تعداد نیروی امنیتی خارجی از زمان استعمار انگلیس در هند بی سابقه است" این عبارت آغازین شبکه CNN در توصیف سفر اوباما به هند که در ماه نوامبر امسال انجام خواهد شد می باشد.

اوباما به زودی در خاک هند فرود می آید اما نه به تنهایی. 40 جنگنده هوایی، تعدادی ماشین تندرو، 34 ناو جنگی و 3000 نفر او را در این سفر اسکورت می کنند. شبکه Press Trust هند از قول یکی از مقامات هند در ایالت ماهاراشترا می گوید: سفر اوباما هر روز 200 میلیون دلار برای هند هزینه در بر دارد.

گفته می شود که اوباما هتلی را در تاج محل برای خود رزرو کرده است. نکته جالب دیگر اینجاست که مقامات مومبایی دستور داده اند که تمام نارگیل های اطراف محل یادبودی که اوباما قرار است طبق برنامه دیدار کند چیده شود تا نارگیل ها احیانا روی سر آقای رئیس جمهور له و لورده نشوند.( حیف نارگیل که روی سر یه کسی مثل اوباما بخوره!)

ss

 ادامه مطلب

طبقه بندی: خبرهای شنیدنی، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 13 آبان 1389 توسط شهید گمنام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
< مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> /> < مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> >