تبلیغات
ایران تسنیم - یوتیوب برای دومین بار در ترکیه تحریم شد.

ایران تسنیم
 
کد آهنگ

قالب بلاگفا

نبرد میان یوتیوب و مقامات ترک این هفته نیز ادامه یافت تا اینکه ترکیه یوتیوب را رفع انسداد و بعد دوباره مسدود کرد. آن گونه که مقامات ترکیه می گویند دلیل این کار قرار گرفتن فیلم های توهین آمیر به رهبران سیاسی ترکیه بوده است.

بر اساس اخبار به دست امده از شبکه خبری محلی ترکیه این کار چند روز بعد از اعلام تحریم 2 و نیم ساله یوتیوب صورت گرفت. این بار دلیل تحریم یوتیوب قرار گرفتن ویدئوی از دنیز بایکال رهبر حزب مخالف در یک هتل همراه با "زنانی غیر از همسر خودش" اعلام شد. به نوشته گاردین بعد از قرار گرفتن این فیلم محرمانه بر روی یوتیوب بایکال مجبور به کناره گیری شد.

مقامات ترک اولین بار به دلیل قرار گرفتن 4 فیلم که در آن به  آتاتورک توهین شده بود یوتیوب را برای دو روز در سال 2007 تحریم کردند. در ماه می سال  2008 نیز در موردی مشابه این کار صورت گرفت. 

دنیز بایکالادامه مطلب

طبقه بندی: خبرهای شنیدنی، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط شهید گمنام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
< مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> /> < مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> >