تبلیغات
ایران تسنیم - برلوسکنی: « برای من شهوترانی با زنان بهتر از همجنس بازی است»

ایران تسنیم
 
کد آهنگ

قالب بلاگفا

گزارش ها حاکی از این است که زنان فاحشه در سکس پارتی در خانه برلوسکنی، نخست وزیر ایتالیا در ویلای شخصی اش در ساردینیا شرکت کرده اند. یک زن فاحشه به پلیس گفته است که او در پارتی به نام "بونگا بونگا" در خانه اقای نخست وزیر شرکت کرده است. این زن 28 ساله پیش از این به جرم معامله کوکائین دستگیر شده بوده است.

برلوسکنی پیش از این اظهارات بیان شده توسط یک زن رقاص مغربی را درباره مشاهده پارتی های مشابه در خانه میلانی اش را به مسخره می گیرد و می گوید: «شهوترانی با زنان زیبارو بهتر از همجنس بازی است.(حیا هم چیز خوبیه).

دختر نوجوان دیگری به نام روبی روباکوری می گوید او نیز توسط آقای مورا به برلوسکنی معرفی شده است. او می گوید برلوسکنی مبلغ 7000 یورو به علاوه مقداری جواهر در ازای شرکت در پارتی او دریافت کرده است اما رابطه جنسی با اقای نخست وزیر تکذیب می کند.

منبع:http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/italy/8105684/Silvio-Berlusconi-My-passion-for-women-is-better-than-being-gay.html

یک نمه شرم و حیا هم بد نیست!

ssادامه مطلب

طبقه بندی: خبرهای شنیدنی، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 11 آبان 1389 توسط شهید گمنام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
< مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> /> < مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> >