تبلیغات
ایران تسنیم - دومین قربانی کفش پرتاب کنی هم جاخالی داد! (ای به خشکی این شانس)

ایران تسنیم
 
کد آهنگ

قالب بلاگفا

بعد از اینکه خبرنگار عراقی در سال 2008 یک لنگه کفش تر و تمیز به طرف بوش لعنه االه علیه پرتاب کرد و متاسفانه جاخالی داد این مرتبه نوبتی هم که باشه نوبت نخست وزیر اسبق استرالیا است. تفاوت این دو این است که خبرنگار عراقی فقط وقت کرد یه لنگ کفش پرتاب کنه اما این یکی از خوش شانسیش 2 تا پرتاب کرد. این اتفاق میمون  وسط کنفرانس تلویزیونی اتفاق افتاد که متاسفانه متاسفانه آقای "هوارد" هر دو تاش رو جاخالی داد و بش اصابت نکرد.

این فرد که به  درگیر شدن عراق در جنگ عراق اعتراض داشت هنگامی که از دید با حرف زدن به نتیجه نمی رسد دست به کار شد و دو لنگ کفش به طرف نخست وزیر پرتاب کرد. حالا این دو تا هم خودش فلسفه دارد که به قول خود پرتاب کننده کفش این کی(اولی) برای "کشته شدنگان عراق" و این یکی (دومی) برای :زنده های عراق"

در ادامه یک از حضار بلند شد و گفت: " تو دستهات خونی است" 

باید منتظر بمونیم ببینیم سری سوم فیلمهای پرتاب کفش کی می رسه!

منبع: http://newsfeed.time.com/2010/10/26/attack-of-the-footwear-2-another-world-leader-pelted-with-shoes/

جان هوارد، نخست وزیر اسبق استرالیاادامه مطلب

طبقه بندی: خبرهای شنیدنی، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 4 آبان 1389 توسط شهید گمنام
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
< مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> /> < مطلب را به بالاترین بفرستید: http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]" mce_href="http://balatarin.com/links/submit?phase=2&; url=[cb:post_href]&title=[cb:post_title]"> Balatarinhttp://balatarin.com/images/web2/submit.png" mce_src="http://balatarin.com/images/web2/submit.png" style="border: none; padding: 0px" mce_style="border: none; padding: 0px;"/> >